src="/Szczecinek/mm_menu.js">
Komentarze
Maj 2002

Nasi Szanowni Koledzy ze szczecineckiej witryny internetowej "Szczecinek Online", prowadzonej przez firmę "Comdrev" podali na czołowej stronie poniższą informację - niewątpliwie bardzo ważną !
Niestety, jak zdążyła zauważyć nasza Redakcja - wiadomość ta nie doczekała się żadnego komentarza. Z tego powodu zebraliśmy sami komentarze w tej sprawie i publikujemy je obok !
-
Po zapoznaniu się z zamieszczoną obok notatką, pewien pastor chrześcijan - baptystów z odległej miejscowości powiedział o postępku burmistrza Golińskiego ::
"Możliwe, że nie był ochrzczony.."

Ekolog (o postępowaniu burmistrza Golińskiego) : "Burmistrz z pewnością skaził wody basenu bakteriami - powinien za to ponieść konsekwencje !
Redakcja podziela pogląd Ekologa (przyp.red.)

Również o wyczynie burmistrza Golińskiego oraz burmistrzu Golińskim wyrazili swoje opinie :

Kulturysta : Na napakowanego to on nie wygląda !

Praktyczna (pewnie z Małopolski): Pewnie zdążył kupić jakiś ciuch na tandecie!

Ponadto o informacji zawartej w powyższej notatce wypowiedzieli się :
Małolat (15 i pół roku) : Chyba po raz pierwszy zacząłem marzyć o pójściu na pływalnię mając 8-9 lat, a więc 6-7 lat temu ! Ale od dawna wiadomo, że w Internecie czesto można spotkać kłamliwe informacje !

Pogląd ten potwierdził zapytany Robotnik : Córka chciała nauczyć się pływać jakieś 5 lat temu. Od tej pory mam świadomość, że może być potrzebna kryta pływalnia....

Biedny : Taki to za bilet płacić nawet nie musi ! [Potwierdzamy - prawda ! (przyp.red)].

Ratownik :
I obyło się bez ratownika ? Niemożliwe !

Patriota lokalny : Pływać to on pływa, ale za to miasto "pływa" w długach !
[Potwierdzamy - prawda ! (przyp.red)]

Polityk : To była próba samobójstwa !
Wymieniona w notatce kwota ok. 16 000 000 PLN wydatkowanych na tą inwestycję przypuszczalnie stawia szczecinecki basen w czołówce krajowej najkosztowniejszych tego typu budowli.
Redakcja

Padły także słowa uważane za obelżywe - tych nasza Redakcja cytować nie zamierza !
Marek W. Piłat

PS. Anonimowy pracownik stacji sanitarno - epidemiologicznej potwierdził fakt pojawienia się w wodach basenów pływalni niektórych gatunków bakterii w ilosciach niedopuszczalnych.