Początki bywają trudne ...
Jeśli ekran masz większy - kliknij tu, na ten "migaczek" -->


Wreszcie mamy swój własny kąt !
Wiele, naprawdę wiele zawdzięczamy władzom naszego ukochanego, rodzinnego grodu - Szczecinka, które bezpłatnie udostępniły nam parcelę oraz kompleks obiektów naukowo- badawczych położonych w niewielkiej odległości od Uniwersytetu Szczecineckiego.

Także władze państwowe z Prezydentem zatroszczyły się o nasze bezpieczeństwo (czego dowodem są patrolujące obszar samoloty - już ostatnie, zdolne do naszej obrony, a także bezpilotowe obiekty latające o najwyższym stopniu tajności, chociaż zauważalnie białe !) a my przecież tylko te, no, atomy !
Bardzo dziękujemy Panu Prezydentowi, Panu Premierowi oraz Ministrom, a także Panu Burmistrzowi i Radzie Miasta Szczecinka za stworzenie nam godziwych warunków pracy i badań !

Mając zapewnione tak dobre warunki do pracy oraz wysokie honoraria - nie zawiedziemy ani Pana Prezydenta, ani Pana Premiera oraz Ministrów, a także Pana Starosty, Pana Burmistrza, Rady Powiatu oraz Rady Miejskiej !
Niebawem ogłosimy nasz program naukowo - badawczy i wówczas wszyscy, naprawdę wszyscy będą zadowoleni !

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku usług antyatomowych oraz liderem światowym w produkcji uzbrojenia antyatomowego. Nasz personel posiada najwyższe kwalifikacje, słynie z dyskrecji i dbałości o interesy ludzkości, Państwa, Szczecinka oraz zatrudniającej ich firmy.
Nasze obroty stawiają nas na czele firm światowych !
Nasze wyroby zdobywają laury na wszystkich światowych wystawach !

Niestety, są również niezbyt jasne strony w działalności naszego Labolatolium AntyAtomowego !
Niejasne i niekorzystne przepisy podatkowe nie pozwoliły nam do tej pory na podjęcie decyzji o statusie Labolatolium - ze względów podatkowych wahamy się pomiędzy wyborem statusu gminy wyznaniowej a religijnego zakonu koedukacyjnego.
Decyzja w tej sprawie zostanie podjęta na najbliższym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy o czym Państwo zostaniecie powiadomieni.

Jeśli wspomnieć o planach dalszej działalności Labolatolium nie sposób nie wspomnieć o planowanym wzroście sprzedaży towarów i usług o 894 procent w stosunku do ubiegłego, 2005 roku.
Nasz Dział Propagandy Marketingu zajmuje czołową pozycję w rankingach wszystkich światowych firm rankingowych oraz pretenduje do uzyskania honorowego tytułu (wraz ze statuetką) "Człowiek Pomorza Zachodniego".

Przewidywany jest dynamiczny rozwój naszej strony internetowej, na którą serdecznie już teraz Państwa zapraszamy !
Wszelkie uwagi prosimy kierować do naszego Webmastera !

Dyrektor

PS. z godz. 03:13. Napłynęły już pierwsze gratulacje oraz deklaracje dalszej pomocy ! Obiecano nam ufundowanie reklamy świetlnej na budynku głównym ! Gratis ! Dziękujemy !!!

Opublikowano 13-06-2006 r.